26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ ۰۹:۲۶:۵۵
کد مطلب:  QMH5PuuV
مدیر آموزش و پرورش جوادآباد:
انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان منطقه جوادآباد برگزار شد

انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان منطقه جوادآباد، با حضور کیوانلو رئیس اداره آموزش و پرورش، رومیانی رئیس گروه انجمن اولیا و مربیان اداره کل شهرستانهای استان تهران، رئیس و اعضا انجمن اولیا و مربیان آموزشگاه های منطقه برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،کیوانلو مدیر آموزش و پرورش جوادآباد گفت: آموزش، توسعه و مدیریت منابع انسانی از ارکان اساسی توسعه یافتگی جوامع می باشند و استفاده از جمعیت عظیم اولیا دانش آموزان بعنوان سرمایه انسانی می تواند راه برون رفت از تنگناها و معضلات پیش روی آموزش و پرورش باشد.

وی افزود:بمنظور کاهش حجم تصدی گری،رعایت اصل عدم تمرکز،جذب مشارکت های اولیا ،ایجاد اعتماد در مردم و توجه به نقش کلیدی اولیا در تصمیم گیری، شورای انجمن اولیا و مربیان طراحی گردید.

کیوانلو ادامه داد: شورای انجمن اولیا و مربیان با هدف افزایش نقش اولیا در سیاست گذاری و تصمیم گیری های آموزشی و پرورشی، افزایش نظارت عمومی و توزیع مناسب اختیارات میان گروه های ذینفع تشکیل می گردد.

گفتنی است ، در ادامه جلسه پس از تعیین هیئت رئیسه و معرفی داوطلبین عضویت در شورا،رای گیری انجام ، و پس از شمارش آرا 6 نفرعضو اصلی، و 3 نفر علی البدل از بالاترین آرا کسب شده مشخص و معرفی شدند.

 

به اشتراک بگذارید :