28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ ۰۹:۱۹:۲۹
کد مطلب:  HvCBkaX4
مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان:
سوادآموزی در جهت توسعه متوازن کشور ضروری است

مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان، گفت: کسب علم و دانش از آرمان های مورد تاکیددین مبین اسلام و سوادآموزی یادگار گرانبهای حضرت امام خمینی (ره) است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران،  ابراهیم رفیعی مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان،در حاشیه جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی در فرمانداری شهرستان بهارستان  اظهارداشت: سواد آموزی نهاد مقدسی است که بر اساس آموزه های اسلامی درجهت رشد و پیشرفت دانش و آگاهی در جامعه با تدبیر حضرت امام خمینی(ره) تاسیس شد و ثمرات گرانبهایی داشته است.

وی با اشاره به اینکه کسب علم و دانش از آرمان های مورد تاکید دین مبین اسلام و سوادآموزی یادگار گرانبهای حضرت امام خمینی (ره) است، ادامه داد: سواد آموزی با بهره گیری از تعالیم ارزشمند اسلام و سفارشات نبی مکرم اسلام طراحی و پایه ریزی شده ،تا در جامعه کسی احساس نکند فرصت و امکان لازم را در جهت کسب علم ندارد.

رفیعی خاطر نشان کرد: اکنون که توسعه کشور یک مطالبه عمومی برای مسئولین ارشد نظام اسلام است و چاره ای جز پرداختن به علم و توسعه آموزش باقی نمی ماند که سوادآموزی در جهت توسعه متوازن کشور از ضروریات است.

 

به اشتراک بگذارید :