28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ ۱۴:۲۹:۴۷
کد مطلب:  GqXbt8oy
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست مشترک هم اندیشی و گرامیداشت هفته بسیج:
30 هزار فرهنگی بسیجی در برنامه های بسیج فرهنگیان شهرستان های استان تهران شرکت کردند

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اعزام اردوهای راهیان نور ویژۀ فرهنگیان بسیجی و نخبگان فرهنگی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در نشست مشترک هم اندیشی و گرامیداشت هفتۀ بسیج و انتخابات مجمع عمومی بسیج فرهنگیان شهرستان های استان تهران، گفت: بسیج توانست نسلی جدید، ایثارگر، توانمند و گوش به فرمان ولی فقیه را تربیت کند که امروز مایه افتخار همۀ ما است.

عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن تبریک هفتۀ بسیج گفت: بسیج یادآور رشادت ها، از خودگذشتگی های شهدا، سرو قامتانی است که در طول 60 سال نهضت انقلاب اسلامی را یاری کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، امام (ره) را به عنوان سلسله جنبان بسیج و تفکر بسیجی دانست و افزود: عمق تفکر بسیجی هم زمان با عمر نهضت اسلامی است که از سال 1343 با قیام در برابر طاغوت و استکبار جهانی آغاز شده است.

این مقام مسئول، بسیج را بزرگترین قدرت در عرصۀ بین الملل دانست و تصریح کرد: ما باید در آموزش و پرورش به نقش تاریخی خود که همان توسعۀ فرهنگ بسیجی است، واقف باشیم و درست عمل کنیم.

فولادوند راد در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به این امر که بسیج فرهنگیان همواره از ابتدای روزهای انقلاب، یار و یاور تفکر انقلابی بوده است، گفت: امروز بسیج به عنوان یک تشکل قوی در کنار مباحث علمی خوش می درخشد و ما نیز تلاش می کنیم تا با یاری خداوند، تفکر بسیجی را به عنوان بهترین تجربه در طول انقلاب، به نسل بعد منتقل کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ادامه گفت: همان طور که مقام معظم رهبری تأکید دارند، باید نسل های آینده را نسبت به بسیج، تفکر بسیجی و توسعۀ فرهنگ بسیجی آگاه کنیم، زیرا بسیج یادآور از خودگذشتگی ها، بزرگ منشی ها و رشادت های فرزندان غیور ایران اسلامی است.

این مقام مسئول، ضمن نکوداشت یاد و خاطرۀ شهدا ادامه داد: فرهنگ بسیجی و ارزشهای انقلاب اسلامی، اکنون در شکل مدافعین حرم متجلی شده است و این رشادت ها و از خودگذشتگی ها حاصل تربیت صحیح اسلامی است.

به اشتراک بگذارید :