2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳ ۱۰:۰۴:۳۵
کد مطلب:  Xl8SkHNK
معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آئین اختتامیه چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد:
ترویج فرهنگ به نسل های آینده از اهم وظایف همگان است

چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد در شهرستان های استان تهران مستقر در منطقه کهریزک با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به کار خود پایان داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مراسم اختتامیه چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشد شهرستان های استان تهران مستقر در منطقه کهریزک، گفت: ایرانیان همواره نشان داده اند که هنرمند هستند و این هنرمند بودن ایرانیان همیشه زبان زد همگان بوده است و دعوت به صلح و انسانیت در شعرهای شاعران بزرگ ایرانی نشان از تمدن غنی ایرانیان دارد.

وی در ادامه افزود: ترویج فرهنگ به نسل های آینده از اهم وظایف همگان است و جشنواره فیلم رشد نقش بسزایی در ترویج این فرهنگ دارد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استانتهران همچنین تأکید کرد: استفاده از فیلم های کوتاه برای انتقال مفاهیم علمی، آموزشی و تربیتی، کمک چشمگیری در فرآیند یادگیری می کند و باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده کرد.

شفیع پور در ادامه تصری کرد: استقبال خوب از این جشنواره نشان از تاثیر گذاری آن و ارتباط موثر آن با دانش آموزان و همکاران دارد و نشان می دهد که در سال های آینده شاهد فیلم های بیشتر و موثرتر از دانش آموزان و همکاران خواهیم بود.

گفتنی است این مقام مسئول در پایان این مراسم از زحمات و تلاش همکاران منطقه در چهل و ششمین جشنواره فیلم رشد با اهداء لوح و هدیه تقدیر به عمل آورد.

به اشتراک بگذارید :