3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ ۱۰:۳۵:۱۲
کد مطلب:  ydZ62RvN
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ری:
پیوند اولیا و مربیان بیش از هر زمان دیگری لازم است

جلسه انتخابات شورای انجمن اولیاء و مربیان در حوزه ی آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری،در محل سالن فدک واقع در مجتمع فاطمه الزهرا(س) و با حضور محمد اسدنژاد، معاون مدیرکل و مدیرآموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری، رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، کارشناس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، و رؤسای انجمن اولیاء و مربیان کلیه واحدهای آموزشی برگزار شد.

به گزاش اداره اطلاع رسانی روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  ، محمد اسدنژاد، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 شهر ری، ضمن خیرمقدم به میهمانان و مدعوین محترم، اظهار داشت: به دلیل وجود مشکلات متعدد آموزشی و تربیتی ، پیوند اولیا و مربیان بیش از هر زمان دیگری لازم است و تنها این دو نهاد هستند که می توانند با حرکت مکمل و روشن در تربیت بهتر فرزندان این مرز و بوم نقش ایفا کنند.

وی افزود :  نقش انجمن های اولیا و مربیان مدارس در پیشبرد اهداف آموزشی  بسیار با اهمیت است و باید توجه جدی تری در برقراری یک ارتباط نزدیک و دوسویه بین انها شود .   

درادامه رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،طی سخنانی ، بحث مشارکت در آموزش و پرورش را تبیین نمودند.

شایان ذکر است در این جلسه انتخابات انجمن با حضور ناظران استان برگزار شد و 6 نفر که حائز حداکثر آراء بودند، جهت عضویت در شورای انجمن منطقه معرفی شدند. 

 

به اشتراک بگذارید :