28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ ۰۹:۳۳:۵۶
کد مطلب:  Kg7x8sFE
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری:
آموزش های تخصصی و حرفه ای لازمه تسلط بر کار است

نشست تخصصی معاونین اجرایی مدارس با حضور مدیر،اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش ناحیه یک ری و کارشناسان سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره کل آموزش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نصیری مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 ری ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه معاونین اجرایی مدارس و همچنین ثبت و نگهداری اسناد در مدارس گفت:  انجام امور در بخش سنجش و ارزشیابی تحصیلی یک کار حرفه ای و تخصصی است  و باید در این زمینه افراد آموزش ها و مهارت های لازم را فراگیرند.

وی با اشاره  به بالا بودن حجم کارها در این بخش تاکید کرد: در این قسمت باید تمام کارها به دقت و با ظرافت خاصی انجام شود تا در آینده تحصیلی دانش آموزان خللی وارد  نشود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ری  در ادامه سخنان خود تصریح کرد: لازمه تسلط  برکارها داشتن آموزش های حرفه ای می باشد و معاونین اجرایی می بایست با حفظ جایگاه شغلی خود در ارتقاء و به روز بودن خود تلاش و کوشش نمایند.

نصیری خاطرنشان کرد: استفاده از تجارب دیگر همکاران در این بخش و مسلط بودن بر آیین نامه های موجود می تواند عاملی بزرگ در کسب موفقیت و پیشرفت معاونین اجرایی مدارس داشته باشد.

شایان ذکر است در ادامه جلسه کارشناسان سنجش و ارزشیابی تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  به بحث و گفتگو در مورد آخرین تغییرات آئین نامه ها و دستور العمل های موجود در این بخش پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :