22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ ۱۳:۰۹:۴۷
کد مطلب:  U1Hztt5o
مدیر آموزش و پرورش پیشوا در همایش روسای انجمن اولیاء و مربیان:
فرزندان ما آن نمی شوند که ما می خواهیم بلکه آنگونه می شوند که ما هستیم

نشست فصلی روسای انجمن اولیا و مربیان شهرستان پیشوا با حضور رحیم جهانی مدیر، رومیانی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل ، پور آذران کارشناس مسئول اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، معاونین آموزش و پرورش و جمعی از روسای انجمن اولیا و مربیان مدارس برگزار شد.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،  رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش پیشوا ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین  ، خانه و مدرسه را دو نهاد مهم تربیتی عنوان کرد و گفت:برای اجتماعی کردن فرزندان باید این دو نهاد مهم در کنار هم و هم سو با هم باشند.

وی افزود:انجمن اولیا و مربیان مدارس باید بر کار مدرسه نظارت داشته باشند تا نیاز دانش آموزان در زمینه آموزشی و تربیتی محقق شود.

 جهانی ادامه داد : باید در نظر داشته باشیم آموزش و پرورش تنها با درس و مدرسه حاصل نمی شود بلکه باید زندگی اجتماعی و فرهنگی را به دانش آموزان یاد دهیم

در ادامه رومیانی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بر نقش مهم والدین در مدارس تاکید و برای اعضا اهداف و کارهای انجمن اولیا و مربیان را در مدارس شرح دادند.

به اشتراک بگذارید :