22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ ۰۸:۳۰:۰۰
کد مطلب:  DCfqL6C2
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست تخصصی مانور زلزله و ایمنی:
مشارکت اولیای دانش آموزان در طرح سراسری مانور زلزله و ایمنی نقش کلیدی دارد

نشست تخصصی مانور سراسری زلزله و ایمنی با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،کارشناسان و نمایندگانی از اداره کل بحران استانداری تهران، شهرداری ، هلال احمر ، سازمان دانش اموزی و ... در سالن شورای یک اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،  یدالله شهباز بیگی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه  مشارکت اولیای دانش آموزان و نقش کلیدی انها در محله در اجرای طرح مانور سراسری زلزله و ایمنی بسیار تاثیر گذار است ، اظهار داشت : تا وقتی انجمن اولیا و مربیان در این زمینه به شکلی جدی وارد نشود تا مشارکت اولیای دانش آموزان را به همراه داشته باشد نمی توان گفت که طرح با موفقیت کامل به اجرا خواهد رسید.

وی افزود : نباید این طرح در سال فقط به روز و ساعت خاصی محدود شود و باید به گونه ای به دانش آموزان آموزش دهیم که همواره به صورت مستمر تکرار شده و به دست فراموشی سپرده نشود .

شهباز بیگی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد : بحث ایمن سازی از نکات بسیار مهمی است که باید توجه بسیار جدی به آن صورت گیرد و به ویژه در پروژه مهر توسط مدیران مدارس توجه خاصی  به آن صورت گیرد  تا مشکلات آن به شکل جدی تری برطرف شود .

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطر نشان کرد: جلسات تخصصی کارشناسی پیرامون نقاط ضعف و قوت این طرح با حضور کارشناسان سازمانهای مربوط  باید به شکل جدی در طول سال برگزار شود تا تصمیمات و اتفاقاتی که در این زمینه رخ می دهد کاملا اصولی و علمی باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید :