20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ ۱۱:۲۳:۱۶
کد مطلب:  Dxedoy3Z
مدیر آموزش و پرورش ورامین در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه:
پیام 13 آبان تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره)و مقام معظم رهبری است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ورامین به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی و یوم الله سیزده آبان به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه منطقه خیر آباد ورامین سخنرانی کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسا نی و روابط عمومی اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، امیر محمدی مدیر آموزش و پرورش ورامین گفت : پیام 13 آبان تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره)و مقام معظم رهبری است .

وی افزود : مردم شهید پرور شهرستان ورامین هم نوا  و خروشان در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی شرکت کردند و اعلام داشتند که پیرو راه رهبرشان هستند و نمی گذارند خون شهدای گرانقدر پایمال شود .

وی یاداور شد :امروزما  فرهنگیان وظیفه داریم  تا با  تبیین منزلت و جایگاه اندیشه حضرت امام خمینی (ره ) و منویات مقام معظم رهبری  نسل جوان را با افکار این بزرگوارن آشنا سازیم .

محمدی  همچنین با اشاره به هفته پیوند  و هفته شورا های دانش آموزی تاکید کرد : منطقه خیر آباد دارای خیرین بزرگی همچون حاج محمد تهرانی است و ما باید در راه مدرسه سازی از عنایتی که خداوند به این عزیزان ارزانی داشته است برای ساخت فضا های آموزشی فرزندان شما اولیای گرامی بهره مند  شویم .

 مدیر آموزش و پرورش ورامین در بخش دوم سخنان خود با تاکید بر شرکت دانش آموزان در نماز جماعت و جمعه گفت : باید دانش آموزان را به نماز جماعت تشویق کنیم و آنان علم را کنار مسائل دینی قر آنی بیاموزند

وی در پایان خاطرنشان کرد : اخلاق مداری ، ایمان و تقویت حس مسئولیت پذیری را باید برای دانش آموزان به عنوان متولی تعلیم و تربیت  ترسیم کنیم .

 

به اشتراک بگذارید :