23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ ۱۰:۴۶:۰۷
کد مطلب:  JX6MIf8t
مدیر آموزش و پرورش قرچک :
320دانش آموز پسر این شهرستان به اردوی مناطق عملیاتی غرب کشوراعزام شدند

دومین کاروان دانش آموزی راهیان نور شهرستان قرچک با حضور مهدی نیکبخت مدیرآموزش و پرورش شهرستان قرچک، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،حسین حیدری فرمانده سپاه 15 خرداد شهرستان قرچک،معاون اداری فرماندارشهرستان و دیگر مسئولین از محل گلزارشهدای قرچک عازم مناطق غرب کشور شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش قرچک در حاشیه این مراسم گفت: هدف از اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی غرب و جنوب کشور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و آشنایی آنها با نحوه زندگانی و رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است.

وی افزود: در این مرحله 320دانش آموزپسر متوسطه دوره دوم از دبیرستان های حکمت،همت،البرز،رجایی،علامه حلی،موثق پور،امیرکبیر،17شهریورو امام حسین (ع) عازم مناطق عملیاتی غرب می شوند.

نیکبخت تصریح کرد: اردوی راهیان نور باعث می شود تا دانش آموزان عزیزمان که همان آینده سازان میهن اسلامی ما هستند از نزدیک با آثار به جای مانده از دوران دفاع مقدس آشنا شده و رشادت های رزمندگان اسلام را مشاهده کنند.

مدیر آموزش و پرورش قرچک ادامه داد : تا پایان سال تحصیلی بالغ بر یک‌هزار و 700نفر دانش‌آموز پسر و دخترقرچکی به مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

این مقام مسئول یاداور شد: این دانش آموزان با همراهی  مدیران،معاونین و معلمان خود از محل گلزار شهدای گمنام شهرستان قرچک عازم مناطق عملیاتی غرب کشور شدند.

نیکبخت در پایان خاطرنشان کرد: اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی در واقع کلاس درسی است  برای جوانان و نوجوانان ما تا در بینش آنها در خصوص دستاوردهای جنگ هم کمک کند.

 

 

به اشتراک بگذارید :