23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ ۱۰:۴۴:۴۷
کد مطلب:  aHME0qGB
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان :
زنگ استکبار ستیزی در مدارس ناحیه یک بهارستان نواخته شد

زنگ استکبار ستیزی در مدارس آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان در آموزشگاه نمومنه دولتی امام علی (ع (باحضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صفایی امام جمعه بخش گلستان ، ابراهیم رفیعی مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان و دیگر مسئولان، نواخته شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ، ابراهیم رفیعی مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان دراین مراسم، روز ملی استکبار ستیزی را بعنوان یک مسله ی اساسی یاد کرد و گفت : تبعيد حضرت امام خميني (ره) به تركيه در 1343، كشتار دانش‌آموزان درسال 1357 در دانشگاه تهران و تسخير لانه جاسوسی آمريكا در سال 1358 سه رویداد مهم این روز نام است که ماهیت هر سه رخداد، مبارزه با استكبار جهانی و عوامل سرسپرده آن است و به همين دليل اين روز به عنوان « روز ملي مبارزه با استكبار» نامگذاری شده است..

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا صفایی امام جمعه بخش گلستان در زنگ استکبار ستیزی اظهار داشت :  مبارزه با کفر و نرفتن زیر بار ظلم یک استکبار ستیزی است و امروز نماد استکبار جهانی آمریکا است  که زمینه ظهور تروریست جهانی را مهیا کرده است .

وی با اشاره به اینکه مبارزه با آمریکا و هم پیمانانش که خون مظلومان را در سرتاسر جهان بی گناه به زمین میریزند. یک استکبار ستیزی جهانی است تصریح کرد: مستکبر کسی است که بر قانون شکنی اصرار دارد.

وی افزود : امروز دانش آموزان ما بدرستی چهره استکباران جهانی را شناخته اند ومی کوشند تا ریشه استکبار در جهان ازبین برود.

 

به اشتراک بگذارید :