23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۱۴:۱۸:۴۲
کد مطلب:  5Ft36tTM
وزیر آموزش و پرورش در راهپیمایی ۱۳ آبان:
وظیفه ما تربیت دانش‌آموزانی است که در مواقع حساس از نظام دفاع کنند

وزیرآموزش و پرورش در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: وظیفه ما تربیت دانش‌آموزانی است که در مواقع حساس از نظام دفاع کنند.

~~به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از پانا، صبح امروز فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در مراسم 13 آبان روز دانش‌آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی در جمع راهپیمایان به ویژه دانش آموزان شرکت کرد.

وزیرآموزش و پرورش با اشاره به اهمیت روز 13 آبان اظهارکرد: وظیفه ما در نظام تعلیم و تربیت این است که دانش‌آموزانی را تربیت کنیم که مسئولیت‌پذیری بالایی داشته باشند.

وی تصریح کرد: وظیفه ما تربیت دانش‌آموزانی است که در مواقع حساس از نظام دفاع کنند.

دانش آشتیانی با اشاره به اهمیت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یادآور شد: 13 آبان یادآور این است که دانش‌آموزانی در مقطع حساس که نظام نیاز به دفاع داشت، حاضر شده و جانفشانی کردند.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: این بزرگترین ثمره‌ای است که دانش‌آموزان و جوانان ما به وجود آورده‌اند و نسل امروز باید به آن توجه داشته باشد و از همین الگو تبعیت کند.

وی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان باید مسئولیت‌پذیری‌شان نسبت به جامعه بالا باشد و وقتی خطراتی را احساس کردند، بتوانند ادای دین کنند.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص رتبه‌بندی معلمان نیز عنوان کرد: رتبه‌بندی جزو برنامه‌های ماست و حتماً آن را پیگیری می‌کنیم و باید برنامه‌ریزی کنیم و در این جهت قدم برداریم.

به اشتراک بگذارید :