28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۱۲:۱۰:۲۷
کد مطلب:  qUrPe6KB
مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در پیامی به مناسبت یوم ا... 13 آبان:
13 آبان، نشان دهنده بصیرت خرد ورزی دانش آموزان بود

مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه به مناسبت یوم ا... 13 آبان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه به مناسبت یوم ا... 13 آبان بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد.

بسمه تعالی

یوم ا... 13 آبان ، نشان دهنده بصیرت ، خرد ورزی و موقعیت شناسی  دانش آموزان و دانشجویان سال 1358 بود.تمام دانش آموزان بصیر و فهیم امروزی نیز بهتر و بیش تر از همسالان اوایل انقلاب ، با حضور در صحنه های گوناگون اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی و ... ، ولایت مداری و آگاهی خویش را به منصحه ظهور و بروز می گذارند.

یکی از مواقع اعلام این هشیاری و آگاهی ، راه پیمایی یوم ا... 13 آبان است. فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان فیروزکوه با شرکت پر شور و گسترده ی خویش در راه پیمایی یوم ا... 13 آبان ، دوشادوش سایر اقشار جامعه ، ضمن تجدید میثاق با آرمان های بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (قدس) و خون های شهدا و به ویژه شهدای دانش آموز و فرهنگی و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)بصیرت ، هشیاری و زمان شناسی خویش را بار دگر به رخ دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند کشید و استکبار ستیزی را سر لوحه این راهپیمایی عظیم قرار داده و انزجار و نفرت خود را با شعار «مرگ بر آمریکا» ،« مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر ضد ولایت فقیه »و... نسبت به استکبار جهانی اعلام می نمایند.

به اشتراک بگذارید :