28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۱۲:۰۲:۳۲
کد مطلب:  TUJcN11F
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس در مراسم نواخته شدن زنگ استکبار ستیزی :
زیر بار زور نرفتن از شاخصه‌های استکبارستیزی است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس در آیین زنگ استکبار ستیزی در درآموزشگاه فرنو این شهرستان گفت: زیر بار زور نرفتن از شاخصه‌های استکبارستیزی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، زنگ استکبار ستیزی در مدارس شهرستان قدس و به صورت متمرکز درآموزشگاه فرنو این شهرستان به صدا درآمد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس گفت: روز دانش آموز، روز مبارزه با استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای ظالم است.

محمدرضا بهمنش ادامه داد: استکبار ستیزی فقط در مرگ بر آمریکا گفتن خلاصه نمی شود، بلکه استقلال داخلی، پیشرفت کشور در زمینه های سیاسی ، اقتصادی اجتماعی ، فرهنگی، خودباوری و اعتماد به نفس و ایستادگی در مقابل سیاست های کشورهای اروپایی و غربی است.

بهمنش افزود: در کشور ما نمونه های بسیاری از استکبار ستیزی همچون دانش آموز 13 ساله شهید حسین فهمیده که برای اسلام و قرآن جان خود را فدا کردوجود دارد و استکبار جهانی از این گونه مقاومت ها می ترسد و همیشه سعی می کند روحیه ظلم ستیزی را در جامعه ما تضعیف کند.

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان قدس در پایان گفت: زیر بار زور نرفتن از شاخصه‌های استکبارستیزی است و حفظ ارزش‌های به‌دست‌آمده هشت سال دفاع مقدس و حفظ آرمان‌های شهدا وظیفه اصلی ما است وشما دانش آموزان علاوه بر شعار مرگ بر امریکا و استکبار، باید با پیشرفت‌های علمی و اخلاقی خود ‌بتوانید انسان‌های مفیدی برای کشورمان بشوید.

به اشتراک بگذارید :