24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۴:۱۸:۴۰
کد مطلب:  sGhS0CxO
با حضور مشاور مدیر کل در امور بانوان استان;
نشست تخصصي رابطين اموربانوان جوارآموزش وپرورش شهرستان سراب برگزار شد

جلسه نشست تخصصي رابطين اموربانوان جوارآموزش وپرورش شهرستان سراب باحضور مشاورمديركل در امور بانوان استان آذربايجان شرقي برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از سراب، این جلسه باحضور معرفت مشاورمديركل استان آذربايجان شرقي، مطلبي مديرآموزش وپرورش منطقه در مدرسه شهيد معلم بيوك منيري برگزارشد.

طیبه معرفت در این نشست تخصصی گفت: اگر چه بانوان در فعالیت های اجتماعی، علمی و فرهنگی نقش ارزنده ای ایفا می کنند با این وجود اصلی ترین و خطیرترین نقش که خداوند به عنوان ودیعه و رحمت صرفا در وجود زنان قرار داده نقش پرعطوفت مادی است.

مشاور مدیر کل در امور بانوان استان افزود: مسئولیت خطیر دیگر زنان حراست از پایه ها و کیان خانواده در نقش همسری به عنوان رکن اصلی و مدبر خانواده می باشد.

وی تاکید کرد: بانویی که از عهده ی این مسئولیت های مهم در خانواده برآید در عرصه های علمی، فرهنگی و اجتماعی نیز ظاهر می شود.

لازم به ذکر است، دراين جلسه درمورد مشكلات ومعضلات وآسيب هاي اجتماعي و رواني بانوان ودانش آموزان دختربحث وتبادل نظر و راهكارهايي براي مقابله با انواع آسيب ها ارائه شد.

به اشتراک بگذارید :