25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  KZ0SwAGx
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
فعالیتهای حوزه تربیت بدنی برنامه محور و مدرسه محور است

محمد رحیم در جلسه دبیران تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان از تدوین و توزیع مجله ورزش و ارزش در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به نقش مهم سواد حرکتی اظهار داشت : یکی از سطوح هفتگانه  آموزش و پرورش در سند تحول بنیادین توجه به تربیت زیستی  و بدنی است .

 وی افزود : فعالیتهای ما برنامه محور و مدرسه محور است که مهمترین آن ها درس تربیت بدنی است  که در مدارس آموزش داده می شود و با ایجاد المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، حیاط پویا و ورزش صبحگاهی برای رسیدن به ورزش همگانی تلاش می کنیم.

رحیم ادامه داد: مجله ورزش و ارزش در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  تدوین و توزیع شده است و ما با شعار به مدرسه باز می گردیم فعالیتها را به مدرسه برده ایم .

این مقام مسئول تصریح کرد : دانش آموزانی که امروز در سکوی قهرمانی المیپادهای درون مدرسه ای قرار می گیرند در آینده ای نزدیک اعضای تیم ملی خواهند بود که قهرمانی های ملی کسب خواهند کرد.

 

به اشتراک بگذارید :