27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۱:۴۸:۳۱
کد مطلب:  VweEUpzU
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
اداره فرهنگی و هنری شهر ستان های استان تهران موفق به کسب رتبه برتردر كشورشد

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب رتبه برتر کشوری اداره فرهنگی و هنری شهر ستان های استان تهران در ارزیابی عملكرد حوزه فرهنگی و هنری واردویی خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  عبدالرضا فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت :  در گردهمایی رؤسای ادارات فرهنگی و هنری، كارشناس مسؤولان و كارشناسان حوزه فرهنگی و هنری  سراسر كشور در محل مركز آموزشی و رفاهی شماره 1 فرهنگیان كه  به میزبانی استان بوشهر برگزار شد، از سوی دکتر علی اکبرزاده مدیر کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت  متبوع از  اداره   فرهنگی ، هنری و اردوهای شهرستان های استان تهران به پاس تلاش ها ، پیگیری های مجدانه و مدیریت مستمر فعالیت های حوزه فرهنگی، هنری و اردویی تقدیر شد .

وی افزود : این اداره در زمینه های برگزاری مسابقات و جشنواره های فرهنگی هنری ،كسب رتبه های كشوری ،فعالیت های اردویی،میزبانی های كشوری ،  نشستهای بصیرتی عفاف و حجاب ، پرسش مهرو... بسیار فعال و همکاری های گسترده ای را با وزارت آموزش و پرورش داشته است که به همین خاطر از سوی مدیر کل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت  متبوع با اهداء لوح سپاس به رییس اداره فرهنگی ، هنری و فعالیت های اردویی شهرستان های استان تهران، از این اداره تقدیر شد .

 فولادوند راد نیز ضمن تبریک به کلیه همکارانی که با تلاش خود در همگی عرصه های آموزش و پرورش برای فرزندان این سرزمین گام بر می دارند این موفقیت ارزشمند را تبریک و از خداوند متعال برای انان توفیق روزافزون خواستار شد.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :