23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۰۹:۵۱:۱۶
کد مطلب:  g2HKzCeA
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
شهرستان های استان تهران با 2 طرح برتردر جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی مورد تقدیر قرار گرفت

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تقدیر از دو طرح برتر جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : درس تفکر و سبک زندگی یکی از مهمترین دروس تربیتی و اخلاقی برای دانش آموزان است که باید با خلاقیت و شیوه های نوین در تدریس آن را برای دانش اموزان جذاب و شیرین بیان نمود .

وی افزود : در جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی  که در استان خراسان رضوی برگزار شد از بین ۱۶۸ طرح ارائه شده از استان های کشور ۶۸ مورد آن ها به عنوان طرح های برتر مورد تجلیل قرار گرفتند که دو طرح آن به شهرستان های استان تعلق دارد.

هاشمی ضمن تقدیر از همه همکاران و فرهنگیان تلاشگر در زمینه تحقیق و تدریس این درس مهم موفقیت خانم ها : فریبا کشمیری از اسلامشهر و مریم ازلگینی از شهریار را در پذیرفته شدن طرح هایشان به عنوان طرح های برتر کشوری تبریک گفت و از خداوند متعال برای آنها ارزوی توفیق در همگی عرصه های کار و زندگی را نمود .  

 

 

 

به اشتراک بگذارید :