26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ ۱۰:۰۹:۳۳
کد مطلب:  Eo9ANN9k
اصغر خلیلی، رئیس ادارۀ اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
فیلم های جشنواره رشد در 42 مرکز در شهرستان های استان تهران به نمایش گذاشته می شود

رئیس ادارۀ روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری چهل و ششمین دورۀ جشنوارۀ بین المللی فیلم رشد در 42 مرکز در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اصغر خلیلی، رئیس ادارۀ اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: چهل و ششمین جشنوارۀ بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد، در سال تحصیلی جاری از روز شنبه 15 لغایت پنجشنبه، 20 آبان برگزار می شود.
وی ادامه داد: این دوره از جشنواره با حضور و مشارکت کلیۀ دانش آموزان شهرستان های استان تهران و به ویژه دانش آموزان علاقه مند به هنر سینما برگزار می شود و در این روند، دانش آموزان با موضوعات مختلف در قالب فیلم آشنا خواهند شد.
این مقام مسئول در پایان، ضمن تأکید براین امر که این آئین به صورت هم زمان در شهرستان های استان تهران، در 42 مرکز برگزار خواهد شد ، اظهار داشت: آئین افتتاحیۀ دورۀ چهل و ششم، روز جمعه برابر با 14 آبان ماه، همزمان با تمامی مراکز نمایش در مدرسۀ دارالفنون تهران برگزار می گردد.

به اشتراک بگذارید :