22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ ۰۸:۵۳:۱۵
کد مطلب:  N6mb9pgS
مدیرآموزش و پرورش ورامین :
شهدای دانش آموز سفیران واقعی علم و معرفت هستند

مدیرآموزش و پرورش ورامین روزگذشته در آستانه هفته بسیج دانش آموزی و یوم الله 13 آبان در جلسه شورای معاونین این مدیریت گفت : شهدای دانش آموز سفیران واقعی علم و معرفت هستند .

به گزارش اداره اطلاع رسا نی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  ،امیر محمدی مدیر آموزش و پرورش ورامین با تاکید بر با اهمیت دانستن هفته بسیج دانش آموزی و یوم الله 13 آبان  و روز مبارزه با استکبار جهانی  اظهار داشت : شهدای دانش آموز سفیران واقعی علم و معرفت هستند .

وی افزود : آنان پیام آوران ترویج فرهنگ دینی و انتقال دهنده درس های بزرگ 8سال دفاع مقدس می باشند .

محمدی با اشاره به اینکه آنها با سن کم خود به ما یاد دادند که چگونه باید علم را به معنویت پیوند زنیم ، یادآور شد: شهدا مدرسان حقیقی علم و دانایی هستند و همانطور که که در آیات قر آن بدان اشاره شده است آنان همیشه زنده اند و برتمام  اعمال ما نظارت دارند و وظیفه ما این است که راه شهدا که همان راه انبیا ء است را ادامه داده و به وصیت های آنان عمل کنیم .

مدیرآموزش و پرورش ورامین تصریح کرد : سراسر زندگی شهدا درس ایستادگی ، شجاعت ، ایمان و ولایت مداری است .

محمدی در پایان خاطرنشان کرد : مراسم یادواره 31 شهید دانش آموز و تجلیل از خانواده های معظم شهدا دانش آموز در مکان دبیرستان دخترانه فضیلت شاهد ورامین با حضور مسئولین شهرستان و استان برگزار خواهد شد .

گفتنی است شهرستان ورامین بیش از 1400 شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده و از این تعداد 23 شهید آن فر هنگی و 31 شهید دانش آموز می با شد .

 

به اشتراک بگذارید :