13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ ۱۳:۵۲:۲۰
کد مطلب:  Z0FxBHrm
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ناحیه یک ری بازدید کرد

صبح امروز مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حاشیۀ حضور در ناحیۀ یک ری به منظور حضور در آئین افتتاحیۀ نمایشگاه پدافند غیر عامل، در مدیریت آموزش و پرورش، کانون بازنشستگان و یکی از مدارس این منطقه به صورت سر زده بازدید کرد.

به گزارش ادارۀ اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به صورت سر زده از مدیریت آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری بازدید کرد.

در این دیدار، کارکنان این مدیریت در فضایی گرم و صمیمی با مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران دیدار و گفتگو کردند.

پس از اتمام این بازدید، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور در کانون بازنشستگان مدیریت آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری حضور یافته و پس از آن با حضور در آموزشگاه صدیقه طاهره این منطقه به دیدار و گفتگو با معلمان و دانش آموزان پرداخته و به سؤالات آنان پاسخ داد.

وی در این دیدار، توجه به آسیب های اجتماعی را در کنار آموزش از اولویت های معلمان برشمرده و گفت: نگاه محبت آمیز به دانش آموز و توجه به روحیات آنها باعث ایجاد فضایی صمیمی و اعتماد سازی بین معلم و دانش آموز می شود.

این مقام مسئول، همچنین خطاب به معلمان، ترویج جایگاه نقد پذیری در میان فرهنگیان را یکی از مهم ترین برنامه ها در رویکرد اخلاقی آموزش و پرورش برشمرده و در همین راستا افزود: نقد پذیری باعث رشد و بالندگی جامعه می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان این بازدید و در دیدار رو در رو با دانش آموزان این آموزشگاه، آنان را به ورزش تشویق کرده و در همین راستا افزود: تربیت بدنی و ورزش می تواند جامعه را در مقابل آسیب های جسمی و روحی بیمه کند.

به اشتراک بگذارید :