28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ ۱۳:۳۴:۴۳
کد مطلب:  ApQslcQR
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بازدید از نمایشگاه پدافند غیر عامل در ری:
آموختن پدافند غیر عامل برای دانش آموزان یک ضرورت است

عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، صبح امروز از نمایشگاه دستاوردهای پدافند غیر عامل در ناحیۀ یک ری بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولاوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: فرهنگ پدافند غیر عامل و اصطلاحات رایج آن را باید در میان دانش آموزان توسعه دهیم  و برای این منظور نیازمند آموزش صحیح و صرف زمان در این راه می باشیم.

وی افزود: آموزش و پرورش دستگاه مبلغ درس در کشور می باشد و با توجه به خطرات مختلفی که کشور را تهدید می کند باید برای مقابله با آنان اقدامات و آموزش های لازم را به همه و به ویژه دانش آموزان یاد دهیم.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران یادآور شد: همه در نظام مقدس جمهری اسلامی ایران موظف هستیم در مقابل مکر و توطئه دشمنان مقابله نمائیم و با آمادگی کامل در این را قدم برداریم.

فولادوند راد تصریح کرد: مهمترین اصل در جهت پیشبرد اهداف و برنامه ها ارائه آموزش فراگیر می باشد که می تواند باعث پیشرفت جامعه نیز شود.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ادامه سخنان خود خطاب به دانش آموزان حاضر در نمایشگاه گفت: آینده کشور در دستان شما می باشد و دانش آموزان باید با شناخت و آمادگی کامل در مقابل تهدیدات و مخاطرات گوناگون که با آن روبرو می شوند از هم اکنون آموزش لازم را ببینند وراه های مقابله را فراگیرند.

وی با اشاره به اینکه آسیب های اجتماعی در جامعه و راه کار مقابله آن یک نوع از پدافند غیر عامل است  تاکید کرد: دانش آموزان باید با مشارکت و تلاش بیشتر در جهت پیشرفت و سر بلندی کشور اقذام نمایند.

شایان ذکر است از نمایشگاه و آثار دانش آموزان و همچنین کارگاه آموزشی که توسط مدرس سازمان پدافند غیر عامل به ارائه مطالب در مورد انواع تهدیدات و پدافند غیر عامل پرداخته شده بود توسط مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بازدید به عمل آورده شد.

 

به اشتراک بگذارید :