14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ ۱۳:۱۴:۰۷
کد مطلب:  91vPED8k
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
بیش از 25 هزار معلم پژوهنده سال گذشته در برنامه اقدام پژوهی شرکت کرده اند

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به طرح «شمیم پژوهش»، از الکترونیکی کردن روند برنامه معلم پژوهنده خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، حسین سنجری  معاون پژوهش ، برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : بیش از 25 هزار معلم پژوهنده سال گذشته در برنامه اقدام پژوهی شرکت کرده اند که این رقم بیانگر آن است که بیش از نیمی از همکاران ما در این رقابت شرکت می کنند.

وی افزود : حدود نیمی از معلمان پژوهنده کشور نیز در شهرستانهای تهران هستند و ما از داشتن چنین معلمانی به خود می بالیم و خود را ملزم به تشویق و حمایت از آنها می دانیم.

سنجری با اشاره به طرح «شمیم پژوهش»، از الکترونیکی کردن روند برنامه معلم پژوهنده خبر داد وگفت : این اقدام به طور خلاقانه و برای اولین بار در سطح کشور در این استان صورت گرفته است که حاوی مزایای متعددی است .

سنجری در پایان خاطرنشان کرد : صرفه جویی 650 هزار برگ کاغذ، کاهش حجم مراجعات و اعتراضات همکاران، امکان گزارش گیری های مدیریتی، تشکیل بانک پژوهشی گسترده و آموزش اقدام پژوهی به همکاران از جمله مزایای این طرح بوده است.       

به اشتراک بگذارید :