19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۱۳:۴۷:۳۲
کد مطلب:  2zc9aamK
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه :
پدافند غیرعامل باید به گفتمان مسلط در کشور تبدیل شود

آیین گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل با صبحگاه مشترک نیروی انتظامی و آموزش و پرورش چهاردانگه در آموزشگاه شهید وجدانی پاک گلدسته برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،هادی حنیف نیا مدیر آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه ضمن  تبریک هفته پدافند غیرعامل و تجلیل از تعاملات ارزشمند نیروی انتظامی شهرستان با آموزش و پرورش چهاردانگه در حوزه های مختلف  اظهار داشت : آگاهی بخشی به دانش آموزان و اولیای ایشان در حوزه آسیب های اجتماعی از شاخص های مهم در امر پدافند غیرعامل است .

وی شناخت به روز تهدیدات دشمن را اولین گام در عرصه دفاع دانست و تصریح کرد :  برنامه ریزی برای مقابله با برنامه های استکبار بر اساس فرامین رهبر معظم انقلاب در سه زمینه " جنگ روانی، جنگ اقتصادی و مقابله با پیشرفت و اقتدار ملی" باید در دستور کار قرار گیرد.

حنیف نیا  یادآورشد : کارکرد آموزش و پرورش در عرصه آگاهی بخشی به دانش آموزان در زمینه پدافند غیرعامل این است که آن را به گفتمان مسلط در کشور تبدیل کنیم.

سرهنگ حسن آبادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسلامشهر نیز در این مراسم ضمن برشمردن مصادیق تهدیدات دشمن و برنامه های استکبار برای تغییر فرهنگ ایرانی اسلامی به آمال غرب به ویژه برای نوجوانان و جوانان، از دانش آموزان خواست که برای حفظ هویت اسلامی و ایرانی خود در راستای تقویت فرهنگ ولایت کوشا باشند.

 

به اشتراک بگذارید :