26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ ۰۸:۴۷:۳۷
کد مطلب:  4xhAtSCt
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
کارسوادآموزی کاری جهادی است

جلسه مدیران مجتمع های آموزشی، مدارس ابتدائی، متوسطه و کارودانش جوادآباد، باحضور معاون سوادآموزی اداره کل شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سعیدشهریاری معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تشکر از حضور مدیران آموزشگاه های منطقه جوادآباد اظهار داشت: کار سوادآموزی نوعی جهاد است و آن   از مطالبات مهم و جدی مقام معظم رهبری است .

وی افزود :  در همین راستا ، تشکیل ستاد پشتیبانی سوادآموزی از مصوبات هیئت دولت می باشد که به ریاست معاون اول رئیس جمهور و دبیری وزیرآموزش و پرورش شکل گرفته  و به امور و مشکلات سوادآموزی می پردازد.

شهریاری ادامه داد : به منظور پیشگیری از آسیب ها و صدمات ناشی از بی سوادی،اجرای طرح سوادآموزی حتی برای اتباع خارجی ، در دستور کار این معاونت می باشد.

معاون سوادآموزی اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران یادآورشد: فرد بی سواد،انسانی آسیب دیده،آسیب پذیروآسیب رسان است،که با همت همه مسئولین،مخصوصا معلمان گرامی،می توانیم این آسیب ها را به حداقل برسانیم.

این مقام مسئول تاکید کرد: با سوادآموزی هر فرد بی سواد ،شهروندی جهانی ساخته می شود که با آگاهی و استفاده از علم و تکنولوژی ، می تواند سهم خود،خانواده،جامعه و کشورش را از منابع دنیا افزایش دهد.

گفتنی است در این جلسه عباس کیوانلومدیر آموزش و پرورش جوادآباد ضمن تشکر از حضور معاون سواد آموزی ، از مدیران آموزشگاه ها خواست تا با شناسایی اولیا بی سواد،و ترغیب آنها به یادگیری نقش مهم خود را ایفا کنند.

 

به اشتراک بگذارید :