17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ ۱۰:۳۳:۵۸
کد مطلب:  kvs1d02F
درجلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پیشوا :
دستورالعمل برگزاری مراسم 13 آبان به مدارس ارسال شد

جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باموضوع 13 آبان با حضور حجت الاسلام رحمتی نیا امام جمعه ، مهندس محمد کرم محمدی فرماندار ، رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش پیشوا و اعضای شورای هماهنگی در ا تاق جلسات اداره آموزش و پرورش پیشوا برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،حجت الاسلام رحمتی نیا امام جمعه پیشوا با اشاره به روز 13 آبان گفت: امسال با سال های گذشته فرق می کند و باید حضور پرشور و پررنگ تر مردم را در این روز شاهد باشیم ،

وی افزود :به علت دشمنی های پی در پی و مداوم امریکا علیه ایران و همینطور مسائل مربوط به برجام ،دشمنی که قسم به نابودی اسلام خورده باید هوشیارانه مردم و مسئولین در عرصه حضوری چشمگیر داشته باشند.

امام جمعه پیشواادامه داد:روز 13 آبان باید نفرت خود را در خیابان ها نشان دهیم و همه دانش آموزان، کارگران ،مشاغل و همه مردم انقلابی باید در این راهپیمایی حضور داشته باشند.

در ادامه محمد کرم محمدی فرماندار پیشوا ضمن عرض تسلیت ایام محرم با تاکید بر اینکه ماندگاری بعضی ایام مانند 13 آبان بخاطر حضور مردم است اظهار داشت: همه باید در روز 13 آبان حضوری چشمگیر داشته باشیم .

وی افزود : همه افراد کشور باید انقلابی باشند وروز 13 آبان بسیار مهم است و همه مراکز، دانشگاه ها، نیروهای نظامی و انتظامی و مدیران و مراکز علمی باید در آن حضوری پررنگ داشته باشند .

محمد کرم محمدی در پایان سخنان خود افزود: ان شاالله بتوانیم یک حرکت خوب و پر رنگ در روز 13 آبان که در شان مردم خوب منطقه باشد با کمک همه اقشار و ادارات و مسئولین انجام دهیم.

در ادامه این جلسه رحیم جهانی مدیرآموزش و پرورش پیشوا با تاکید بر اینکه با برنامه های خاص و ویژه به استقبال این روز خواهیم رفت ،تصریح کرد :ارسال دستور العمل 13 آبان به مدارس ،برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری با موضوع استکبارستیزی  ، اجرای سرود و نقاشی همگانی ، همسرایی گروه همسرایان تربیت در صحن مطهر ، اجرای گروه سرود 313 نفری و حضور حداکثری دانش آموزان در راهپیمایی از جمله اقداماتی است که آموزش و پرورش پیشوا انجام خواهد داد.

شایان ذکر است راهپیمایی روز 13 ابان در ساعت 10 صبح از میدان نماز به سمت صحن امامزاده جعفر بن موسی الکاظم(ع) در پیشوا برگزار خواهد شد .

 

به اشتراک بگذارید :