28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ ۰۹:۰۰:۳۳
کد مطلب:  rUtq5v8P
مدیر آموزش و پرورش قدس :
طرح هجرت سه در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری است

مراسم تجلیل از دست اندرکاران و مجریان طرح اردوهای جهادی تابستان 95 در سالن شهید دهنو آموزش و پرورش شهرستان قدس برگزارشد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمدرضا بهمنش مدیر آموزش و پرورش قدس ضمن گرامی داشت ایام محرم و یادآوری ایثار و از جان گذشتگی سالار شهیدان گفت :  دانش آموزان عزیز باید با الگو قرار دادن آقا اباعبدلله حسین(ع) در مسیر جهادی که انتخاب کرده اند با هدفی روشن و برنامه ریزی ، قدمی استوار بردارند.

وی ضمن تقدیر از تلاش دانش آموزان بسیجی در رنگ کردن کلاس ها و زیبا سازی مدارس ادامه داد :  این امر را گام خوبی در جهت ارتباط دانش آموزان با بسیج می دانم و این طرح با هدف غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و تقویت روحیه مسئولیت پذیری و افزایش مهارت های فنی و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در دانش آموزان اجرا می گردد.

بهمنش بهره گیری از خلاقیت و تلاش خود دانش آموزان و آشنایی آنها با کار و تلاش را از ویژگی های این طرح دانسته و تصریح کرد : در اجرای این طرح باید به جوانان اعتماد کرد و به آنها بها داد، همانطور که در جنگ تحمیلی بسیاری از فرماندهان از جوانان بودند و حماسه های بزرگی را آفریدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس ادامه داد: طرح هجرت سه در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از نیرو و نشاط نوجوانان برای سازندگی کشور و تقویت بنیان های اخلاقی، اعتقادی و اجتماعی انجام می پذیرد.

بهمنش افزود: وجه تسمیه این طرح با عنوان طرح هجرت سه پس از انقلاب و جنگ تحمیلی ، بسیار با مسمی است و اهمیت این طرح را نشان می دهد.

شایان ذکر است ، در پایان این مراسم از طرف بسیج دانش آموزی آموزش و پرورش شهرستان قدس به عنوان یادبود از مربیان و دانش آموزان شرکت کننده در این طرح قدردانی شد.

 

به اشتراک بگذارید :