23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ ۱۳:۳۴:۲۵
کد مطلب:  eBTihNr5
محمد رزاقی رییس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
بیش از 350 برنامه و 40 نمایشگاه به مناسبت هفته پدافند غیر عامل برگزار می شود

رئیس اداره حراست و دبیر کمیته پدافند غیر عامل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، از رئوس برنامه های هفته پدافند غیر عامل، این اداره کل خبر داد.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رزاقی رئیس اداره حراست و دبیر کمیته پدافند غیر عامل اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، گفت : دستورالعمل اجرایی هفته بزرگداشت پدافند غیرعامل دوم لغایت هشتم آبان ماه 95 ابلاغ و برنامه های متعددی در اداره کل و مناطق 21  گانه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران پیش بینی و اجرا خواهد شد.

رزاقی با اشاره به این که بر اساس این دستورالعمل، شعار هفته پدافند غیرعامل در در سال نود و پنج « مصون سازی و پایداری کشور با اقدام و عمل به پدافند غیر عامل »  است یادآور شد :  امسال با هدف تحقق تدابیر و فرامین مقام معظم  رهبری(مدظله العالی) در خصوص پدافند غیرعامل، معرفی ضرورت ها، کارکردها ، فعالیت های پدافند غیرعامل در سطح جامعه و گفتمان سازی و فرهنگ سازی آن در سطح فرهنگیان و دانش آموزان برنامه ریزی های متعددی صورت گرفته است.

این مقام مسئول با اشاره به این که هفته پدافند غیر عامل از روز یکشنبه دوم آبان ماه آغاز می شود تصریح کرد:در این هفته با برنامه ریزی کمیته های پدافند غیر عامل بیش از 350 برنامه با همکاری معاونت ها و ادارات مختلف برگزار می شود که برپایی بیش از 40 نمایشگاه از جمله این برنامه هاست .

رزاقی در پایان خاطرنشان کرد :  اجرای رزمایش های سایبری ، خروج اضطراری در مدارس منتخب و ادارات آموزش و پرورش تابعه، مسابقات فرهنگی و هنری، کنفرانس ، همایش علمی، کارگاه های آموزشی ، تهیه و توزیع  اقلام فرهنگی و ... از دیگر برنامه های امسال در هفته پدافند غیرعامل خواهد بود .

 

به اشتراک بگذارید :