0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸ ۰۸:۳۰:۲۶
کد مطلب:  3SVVwuw2
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی در جلسه اجرایی برنامه شهاب:
اجرای برنامه شهاب در 8 مدرسه دولتی و 18 مدرسه غیردولتی انزلی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی : این برنامه با هدف شناسایی و هدایت استعداد های برتر دانش آموزان در نیمی از مدارس ابتدایی شهرستان اجرا می شود و 3170 دانش آموز پایه چهارم و پنجم ابتدایی زیر پوشش این طرح هستند.

سید حسین دریابکی در جلسه اجرای برنامه شهاب  گفت: این برنامه با هدف شناسایی و هدایت استعداد های برتر دانش آموزان شکل گرفته و  باید در متن تعلیم و تریت ما باشد ، چرا که رسالت اصلی آموزش و پرورش در اجرای  این برنامه هاست.

وی با اشاره به اجرای طرح های مختلف در آموزش و پرورش افزود: بسیاری از طرح هایی که در آموزش و پرروش اجرا می شود، قشر محدودی از دانش آموزان را پوشش می دهد ، اما برنامه شهاب قابلیت پوشش همه دانش آموزان را دارد.

مدیر آموزش و پرورش انزلی گفت: هدف اصلی تعلیم و تربیت این است که دانش آموزان را متناسب با استعداد های خدادادی و ویژگی های فردی و شرایط جامعه تربیت کند تا بتوانند یک شهروند  شایسته باشند.

برنامه شهاب از دو سال پیش به منظور شناسایی استعدادهای برتر دانش آموزان گیلانی ابتدا در ناحیه دو رشت آغاز شد و هم اکنون 24 هزار دانش آموز پایه چهارم، پنجم و ششم استان گیلان زیرپوشش این برنامه هستند.

به اشتراک بگذارید :