23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۷ ۰۹:۴۴:۳۰
کد مطلب:  WngnJPeF
مدیر آموزش و پرورش ورامین:
مهمترین سرمایه هرفرد سلامتی اوست

مدیر آموزش و پرورش ورامین ضمن گراميداشت هفته تربيت بدني و ورزش از برگزاری مسا بقات ورزشي ، ،شطرنج ، ، طناب زني، والیبال ، پینگ پونگ و تجلیل از ورشکاران ایثار گر و جانباز این شهرستان خبر داد .

به گزارش  اداره اطلاع رسا نی و روابط عمومي اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  ، امیر محمدی مدیر آموزش و پرورش ورامین گفت :ما  ملت ایران باید درس ایثار، ایستادگی و مقاومت را از شهدا ، جانبازان و ایثارگران و آزادگان یاد بگیریم .

وی با تاکید بر فداکاری و حماسه‌های فرزندان این مرز و بوم  در زمان جنگ تحمیلی یادآور شد : مهم ترین سرمایه هر فرد سلامتی اوست و سلامت کارکنان موجب می شود تا در عرصه خدمت رسانی موفقیت بهتری حاصل شود.

محمدی هدف از بر گزاري اين مسا بقات را تقویت سلامت جسمانی و روحیه شادابی و نشاط عمومی همكاران اداري  بر شمرد و خاطرنشان کرد: انشا الله با برگزاری این  سري از مسابقات در هفته تربیت بدنی و ورزش گامی کوچک در راستای بالا بردن سطح فرهنگ ورزش در جامعه برداشته شود.

درپایان این مراسم معنوی از جانبازان عزیز بهمن شکری و مصطفی زاهدی و ایثارگر گرامی رضا مهتدی برادر سردار شهید سعید مهتدی  که از ورزشکاران فرهنگی شهرستان ورامین می باشند  با اهداء لوح سپاس تجلیل به عمل آمد

 

به اشتراک بگذارید :