28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  IuKKSRwE
باهدف رفع مشکلات دانش آموزان با نیازهای ویژه صورت گرفت;
بازدید فرماندار تبریز از مجتمع آموزشی استثنایی مردانی آذری

به منظور حل مشکلات رفاهی و آموزشی دانش آموزان با نیاز های ویژه فرماندار تبریز از مجتمع آموزشی استثنایی مردانی آذری بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی،صبح امروز فرماندار تبریز،رئیس آموزش و پرورش اداره استثنایی استان و رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز از مجتمع آموزشی استثنایی مردانی آذری بازدید کردند.

در این بازدید مدیر مجتمع با بیان اینکه این مرکز با 350 دانش آموز از سه استان کشور در حال فعالیت است،خواستار فراهم کردن امکانات مالی برای حمایت از دانش آموزان در زمینه های ورزشی و قرآنی شد.

وی تاکید کرد: کار با کودکان استثنایی علاقه و شناخت قوی از دانش آموزان را می طلبد و در این چندساله شاهد درخشش این عزیزان در زمینه هایمختلف علمی،هنری و ورزشی بوده ایم.

رحیم شهرتی فر فرماندار تبریز نیز در خصوص رسیدگی به پوشش بیمه ای این دانش آموزان و خانوادهایشان و همچنین سر و سامان دادن سرویس حمل و نقل این فرشتگان زمینی قول مساعد داد.

مجتمع آموزشی استثنایی مردانی آذری در زمینی به مساحت حدودا" 12 هزار متر مربع مربع در 3 واحد آموزشی مستقل و یک واحد خوابگاه شبانه روزی 180 نفری به همت و هزینه چندین میلیارد تومانی برادران مردانی آذری احداث و درسال 1381 به آموزش و پرورش استثنایی اهداء گردیده است.

این مجتمع ویژه از سه واحد ساختمانی مجزا برای مقاطع تحصیلی مختلف و با امکانات رفاهی شبانه روزی ، خانه های سرایداری ، فضای سبز و پارک بازی و پارکینگ تشکیل کـه مختصرا" کاربـرد هـریک از واحدهای آموزشی و مـکان های رفـاهی با کاربری های پیش دبستانی ، واحد آموزشی پسرانه  کم توان ذهنی، راهنمایی و هنرستان كار دانش  پسرانه، واحد رفاهی مستقل خوابگاه شبانه روزی می باشد.
به اشتراک بگذارید :