20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۱۴:۱۵:۰۹
کد مطلب:  1geXhTqk
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی :
تقویت، تربیت و تشویق سه عنوان مورد توجه در المپیاد های ورزشی درون مدرسه ای است

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در مراسم افتتاح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در دبیرستان فاطمیه تبریز تاکید کرد: تقویت، تربیت و تشویق سه عنوان مورد توجه در المپیاد های ورزشی درون مدرسه ای در تمامی ابعاد است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ، جعفر پاشایی در این آیین ورزشی ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و هفته پیوند اولیا و مربیان، گفت: در دستگاه تعلیم و تربیت کشور نقویت برنامه های ورزشی برابر سند تحول بنیادین مورد توجه است که مبنای عمل آموزش و پرورش استان برای برنامه های ورزشی در راستای همین سند می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه تشکیل سه هزار تیم ورزشی در سه هزار مدرسه مورد توجه این اداره است،افزود: تربیت دانش اموزان خلاق و تشویق مدیران و مسئولان به ورزش در راس اهداف ورزشی و افزایش نشاط دانش آموزی می باشد.

وی تاکید کرد: ایجاد مدرسه ی زندگی بزرگترین هدف در فعالیت های ورزشی است و المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با رویکرد توجه به ورزش در همه ی ابعاد، در صدد تشکیل آن است.

پاشایی خاطر نشان شد: نهضت ساخت مراکز ورزشی همچون ساخت نمازخانه ی مدارس از برنامه های پیش رو می باشد که برای سالتحصیلی بعدی ساخت 30 مرکز ورزشی که شامل سالن،زمین چمن و دیگر حوزه های ورزش است تعهد می شود.

وی تاکید کرد: تقویت، تربیت و تشویق سه عنوان مورد توجه در المپیاد های ورزشی درون مدرسه ای در تمامی ابعاد است.

المپیاد ورزشی درون مدرسه ای استان آذربایجان شرقی صبح امروز در دبیرستان نمونه دولتی  فاطمیه تبریز با نواخته شدن زنگ ورزش و برافروختن مشعل المپیاد آغازبکار کرد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :