20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۱۳:۵۱:۲۱
کد مطلب:  b1PLa0zz
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان:
پرسش مهرهم نگاه تربیتی دارد هم علمی و پژوهشی

پیش از ظهرامروز و باحضور معاون پرورشی آموزش وپرورش آذربایجانشرقی، رئیس دانشگاه فرهنگیان الزهرا و جمعی از مسئولین جلسه پرسش مهر ریاست جمهوری در اتاق معاون فرهنگی و پرورشی استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرروش استان آذربایجان شرقی؛ طاهر علمی گفت: پرسش مهر فرصتی برای پژوهش دانش آموز و معلمان ایجاد می کند و نگاه دانش آموزان و معلمان با انجام پژوهش تبدیل به نگاه علمی تر می شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: پرسش مهر هم نگاه تربیتی دارد و هم نگاه علمی وپژوهشی نسبت به مساله ایجاد می کند.

وی اظهار داشت: ریاست جمهور  با پرسش مهر بدنبال مشارکت دادن تمام آحاد مردم در مساله ایجاد شده است تا از نظرات مردم در حل مشکلات بهره مند شود.

معاون پرورشی اداره کل خاطر نشان کرد: موضوع پرسش مهر بایستی تبدیل به گفتمان شود و انتظار می رود چرایی طرح این سوال از سوی رئیس جمهور توسط دانش آموزان و معلمان بررسی شود.

 گفتنی است این نشست، اولین جلسه آموزش و پرورش با دانشگاه پردیس فرهنگیان برای رسیدن به اهداف پرسش مهر و همکاری در پاسخ دادن به سوال پرسش مهر است.

به اشتراک بگذارید :