20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۱۲:۳۰:۵۲
کد مطلب:  qcZOaZFE
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری تبریز؛
اولویت دولت برای دانش آموزان ایجاد محیط سالم، مقاوم و بدون دغدغه است

با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، مشاور مدیر کل در امور خیرین، معاون نظارت و اجرایی اداره کل نوسازی و مسئولین ناحیه جلسه تقدیر از مدیر کل و عوامل اجرایی اداره کل نوسازی در مدرسه فاطمیه ناحیه پنج تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرروش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه5 تبریز؛ اسدی گفت: اولویت دولت برای دانش آموزان ایجادیک محیط خوب و مقاوم و بدون دغدغه بوده و هر قدر در این زمینه تلاش کرده باشیم بیراهه نرفته ایم،چرا که آنها سرمایه و آیند ساز کشور هستند .

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری تبریز اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود کشور لازم است از وجود خیرین، موسسات خیریه، مشارکتهای مردمی برای حجم انبوهی از مدارس که نیاز یه مقاوم سازی دارند کمک بگیریم چرا که یک سوم مدارس نیاز به نوسازی دارند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 5 تبریز گفت: با توجه به محروم واقع شدن ناحیه در بین نواحی و محرومیت فرهنگی و اقتصادی خانواده ها توانسته ایم در خدمت رسانی به دانش آموزان از دیگر نواحی پیشی گرفته به این می بالیم و این حاصل تلاش همه همکاران در این مجموعه می باشد.

علیرضا ستاری به تعامل خوب با خیرین اشاره کرده و ادامه داد: ما تمام تلاش خود را برای جذب خیرین بکار خواهیم گرفت تا بتوانیم موانع پیش پای عزیزان خود را در کسب دانش مرتفع کنیم.

مشاور مدیر کل آموزش و پرورش در امور خیرین گفت: تجهیز مدارس باید به روز و مناسب با نیازها و شرایط جامعه باشد.

وجدانپرست در ادامه به ضرورت تعامل با تمام ادارات، موسسات و خیرین بزرگوار تاکید و آن را اولویت اصلی سازمان برای تجهیز، احداث و تکمیل  مدارس دانستند.

به اشتراک بگذارید :