12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۴:۰۶:۳۵
کد مطلب:  IDxR9ftb
دانش آموزان دختر عشایر به راهیان نور اعزام شدند

کاروان راهیان نور دانش آموزی عشایر دختر استان آذربایجان شرقی به مناطق عملیاتی شمالغرب کشور اعزام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از عشایر، دانش آموزان مدارس دخترانه عشایری وشهرستان کلیبر و آبش احمد ، در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شدند.

مهدوی عنوان کرد: یکی از اهداف اردوی راهیان نور دانش آموزی انتقال ارزش هاي دفاع مقدس و انتقال آن به شما دانش آموزان و جوانان خواهد بود.

 وی گفت:ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آمادگی دفاعی دانش‌آموزان برای مقابله با جنگ نرم دشمن یکی دیگر از اهداف اصلی اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی می باشد که حضور شما دانش‌آموزان در مناطق عملیاتی، علاوه بر آشنایی با فضای معنوی شهید و شهادت، یک نوع آمادگی در مقابله با جنگ نرم دشمن است .

وی همچنین در مراسم بدرقه دانش آموزان اعزامی به اردوی راهیان نور گفت؛ شما دانش آموزان باید از این فرصت طلایی برای بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس نهایت استفاده لازم را ببرید .

    گفتنی است  این کاروان متشکل از220دانش‌آموز دختر  پایه دهم متوسطه دوم  مدارس شهرستان کلیبر ومدارس عشایری وآبش احمد بود که راهی مناطق عملیاتی غرب کشور شدند.

    شایان ذکر است مرحله دوم  اعزام این کاروان ها با حضور دانش آموزان پسر در  نیمه اول آبان ماه به مناطق عملیاتی  غرب کشور  عزیمت خواهند نمود .

به اشتراک بگذارید :