0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۳:۴۲:۴۷
کد مطلب:  nlH4qg04
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه:
دانش آموزان قرآنی چهاردانگه در مسابقات استانی تلاوت تقلیدی و دعا خوانی خوش درخشیدند

با اعلام نتایج مسابقات دانش آموزی تلاوت تقلیدی قرآن کریم و دعاخوانی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، 4 نفر از دانش آموزان منطقه چهاردانگه افتخارآفرینی کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حنیف نیا، مدیر آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه ضمن اظهار این خبر افزود: بر اساس اعلام نتایج استانی مسابقات تلاوت تقلیدی و دعاخوانی ، 4 نفر از مجموع ده نفر دانش آموز منطقه که در این مسابقات شرکت کرده بودند با کسب رتبه های اول تا سوم  با دیگر افتخار آفرینی کردند.

وی در ادامه اظهار داشت: دانش آموز رضا مدبر از مدرسه براتعلی پسران در سبک مصطفی اسماعیل رتبه اول استان، دانش آموز محمد مهدی قلیزاده پایه هشتم آموزشگاه شهید وزوایی رتبه اول استان در سبک استاد منشاوی، دانش آموز محمد کریمی پایه چهارم آموزشگاه مرحوم صفوی رتبه سوم سبک عبدالباسط و دانش آموز امیر حسین مروستی پایه ششم آموزشگاه مرحوم صفوی در دعاخوانی مقام سوم استان را کسب کردند.

حنیف نیا، ضمن تقدیر از مجموعه فعالیت های معاونت پرورشی منطقه و مدیران و عوامل اجرایی مدارس در راستای توجه به مباحث قرآنی، استعدادهای بالقوه دانش آموزان این منطقه را در این زمینه بسیار بالا دانست و تصریح کرد:ارتقاء سطح توانمدی و پرورش استعدادهای قرآنی و غنای مذهبی جمعیت دانش آموزی این منطقه از سیاست های محوری آموزش و پرورش منطقه می باشد. وی همچنین ابراز امیدواری نمود که با افتتاح مدرسه هیئت امنایی مرحوم صفوی با رویکرد قرآنی، از سالتحصیلی جاری بر افتخارات قرآنی این منطقه افزوده شود.

به اشتراک بگذارید :