10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ ۱۰:۳۵:۵۱
کد مطلب:  dHCTqIkT
رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی:
ایجاد هم افزایی در راستای تحقق شعارسالتحصیلی برنامه اصلی کارشناسان ارزیابی است

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: کارشناسان ارزیابی بعنوان دیدبانان هوشیار با نظارت بالینی در جهت هم افزایی برای تحقق اهداف آموزش و پرورش تلاش می کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی،علیرضا فرشباف در گردهمایی کارشناسان ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان که صبح امروز در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد،خاطر نشان کرد: مکتب اسلام انجام امور را در سایه محبت و هم دلی میسر دانسته و تجربیات تاریخی ثابت کرده که در سایه این دو اصل مشکلات و نارسایی ها قابل شناسایی و حل شدن است.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش استان اظهار داشت: بازرسان در ادارات نواحی و مناطق دیدبانان هوشیار دستگاه تعلیم و تربیت استان هستند که با نظارت بالینی در همه ی بخش ها برای اجرای بی کم و کاست برنامه ها از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

وی با اشاره به رتبه اول آموزش و پرورش استان درارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی در بین 64 دستگاه اجرایی استان،افزود: با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته این اداره باایجاد هم افزایی بین تجربه دیروز و چشم انداز فردا در جهت تحقق شعار سالتحصیلی جدید عمل خواهد نمود.

گفتنی است در این گردهمایی بخشنامه ی جدید راهنمای اجرای عملکرد کارمندان بررسی و توسط مسئول مربوطه نکات مهم بیان شد.

 

به اشتراک بگذارید :