3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ ۱۰:۵۵:۰۰
کد مطلب:  i9FtTgNN
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان:
مسابقۀ اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در ناحیۀ 2 بهارستان برگزار می شود

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان از برگزاری مسابقه شعار سال 1395(اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل) در ناحیه2بهارستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسینعلی بنار،مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ 2 بهارستان، گفت: با توجه به نامگذاری شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام (اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل) و تلاش دولت در جهت تحقق منویات  مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و منافع ملی، و همچنین تلاش در جهت تبدیل شعار به شعور  و متعاقبا ایجاد شور، واحد پژوهش بر آن است که به برگزاری مسابقه ای چند محوری در سطح دانش آموزی،فرهنگیان و مدیران مدارس بپردازد.

وی در ادامه با اشاره به این که این مسابقه در سه محور برگزار می گردد، ادامه داد: مسابقه تهیه بروشور با محوریت شعار سال توسط دانش آموزان، مسابقه مقاله نویسی با محوریت شعار مذکور بین فرهنگیان مدرسه و ارسال طرح های صرفه جویانه ی  اجرا شده یا در حال اجرای مدیران مدارس با ذکر (عنوان طرح،مراحل اجرا،مستندات و مبلغ ذخیره شده از بابت اجرای طرح) برگزار می شود.

بنار در ادامه خاطر نشان کرد: بر همین اساس مدیران محترم می بایست تا پایان 3 آبان 1395 به معرفی آثار برگزیده ارسال اثر نفر اول هر رشته از این مسابقه به همراه عکس و مشخصات کامل به واحد پژوهش اقدام نمایند.

شایان  ذکر است که از هر محور، پنج  نفر در سطح منطقه برگزیده و مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید :