13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ ۱۷:۱۷:۵۷
کد مطلب:  T83CulDy
در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی آذربایجان شرقی؛
جبارزاده : در بحث اسکان مسافرین نوروز و تابستان آموزش و پرورش عملکرد شایان توجهی داشته است

استاندار آذربایجانشرقی در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی استان، با تاکید بر ضرورت توجه به بحث گردشگری در راستای توسعه بیش از پیش استان، از مدیر کل آموزش و پرورش به جهت عملکرد خوب مجموعه در پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی و تابستانی قدردانی کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، اسماعیل جبارزاده با اشاره به اقدامات ارزشمند ستاد اقتصاد مقاومتی استان، گفت: دستگاه های مختلف موظفند گزارش عملکرد خود در شش ماه اول سال جاری را تا آخر مهر ماه جمع بندی کرده و جهت انعکاس در فضای مجازی، در حضور اصحاب رسانه نیز تشریح کنند.
استاندار آذربایجانشرقی همچنین با اشاره به ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن از اصحاب رسانه، فرمانداران، بخشداران و دهیاران در خواست کرد: نسبت به ترغیب و تشویق مردم جهت ثبت نام اینترنتی در فرصت باقی مانده اقدام کنند.

جبارزاده در پایان ضمن قدردانی از مدیر کل آموزش و پرورش استان به جهت عملکرد مناسب و شایان توجه این مجموعه در پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی و تابستان، توجه به بحث گردشگری را در راستای توسعه بیش از پیش استان، تعیین کننده دانست.

 

به اشتراک بگذارید :