28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ ۰۸:۳۳:۱۱
کد مطلب:  S7872Hi0
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران در چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران:
دولت تدبیر و امید همواره جایگاه فاخری را برای فرهنگیان قائل بوده است

چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 1395 با حضور سیاوششهریور، مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و عبدالرضا فولادوندراد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران که در سالن اجتماعاتشمارۀ 2 اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سیاوش شهریور، مدیر کل امور
اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران در این نشست، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام محرم و روزهای عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ، گفت: آرزو می کنم شهامت، شجاعت و عدالت آن امام همام را داشته باشیم و شیعۀ راستین آن حضرت باشیم.

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن 13 مهر ماه، روز جهانی معلم، این روز بزرگ را به تمامی معلمان کوشا و تلاشگر تبریک گفته و ادامه داد: هر فریادی از سر عدالت و شجاعت در هر جای جهان بلند شود، بی شک نام امام حسین (ع)، آن آموزگار بزرگ، آزاده و جوانمرد را به همراه خواهد آورد.

این مقام مسئول در ادامه معلمان ایران اسلامی را اصلاح گران جامعۀ انسانی دانسته و با اشاره به این امر که معلمان همواره از رهروان مکتب امام حسین (ع) بوده اند، اظهار داشت: دولت تدبیر و امید، همواره جایگاه فاخری را برای فرهنگیان قائل بوده است.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران در ادامه با اشاره به این که در زمان آغاز به کار دولت تدبیر و امید، کشور تنگناهای بزرگ اقتصادی و مالی بود و با تدابیر ارزشمند خود توانست تدبیر، اعتدال و آرامش را به جامعه بازگرداند، اظهار امیدواری کرد: امیدواریم دولت بتواند در این حوزه گام های محکم تر و جدی تری بردارد.

شهریور، در بخش دیگری از سخنان خود مدیران شهرستان های استان تهران را مدیرانی توانمند، کارگشا و سخت کوش خطاب کرده و در ادامه تصریح کرد: جناب آقای فولادوند از مدیران تلاشکر و مؤثری هستند که با حکم وزیر آموزش و پرورش به عنوان دبیر شورای آموزش و پرورش استان تهران منصوب شدند.

به اشتراک بگذارید :