10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵ ۱۱:۰۵:۰۰
کد مطلب:  qfP2WZo2
به همت مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان در امور بانوان;
همایش سلامت نهاد خانواده و زنان در تبریز برگزار شد

صبح امروز همایش سلامت نهاد خانواده و زنان با رویکرد خانواده متعالی و پویا در اسلام و تقویت آموزه های دینی به همت مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان در امور بانوان در تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، همایش سلامت نهاد خانواده و زنان با رویکرد خانواده متعالی و پویا در اسلام و تقویت آموزه های دینی به همت مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان در امور بانوان صبح امروز در هنرستان امام صادق(ع) ناحیه یک تبریز وهمزمان در دبیرستان شاهد نورالزهراء ناحیه 3 برگزار شد.

زهرا ساعی نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو،مدیر کل آموزش و پرورش استان و رئیس آموزش و پرورش ناحیه 3 سخنرانان ویژه این همایش بودند.

در این همایش سرهنگ سيد محمد هاشمي در خصوص خطرات سایبری و استفاده صحیح از اینترنت و بازی های رایانه ای و در ادامه دکتر بازرگان عضو هیئت علمی دانشگاه در موضوع مهارت های زندگی و دانش خانواده در قالب کارگاه آموزشی سخنانی آموزنده تربیتی ارائه کردند.

این همایش با محورهای سلامت نهاد خانواده و زنان٬خانواده متعالی و پویا٬عفاف و حجاب و تقویت آموزه های دینی برای مدیران و معلمان آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :