10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ ۱۳:۴۲:۱۳
کد مطلب:  yk3GhzBM
فرماندار تبریز:
آموزش و پرورش نقش مهمی در ثبت نام اینترنتی سرشماری دارد

فرماندار تبریز با اشاره به جایگاه سرشماری در تصمیم سازی ها و برنامه ریزی ها گفت: همکاران فرهنگی نقش ویژه ای در گسترش دامنه ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه 2 تبریز، رحیم شهرتی فر در جلسه هماهنگی ستاد سرشماری تبریز با مدیران و کارشناسان ناحیه 2 آموزش و پرورش گفت: جامعه ایرانی در کشورهای آسیایی اولین کشوری بوده است که قدم در مسیر توسعه سیاسی، علمی و فرهنگی گذاشته و در این راه با موانع و سختی هایی روبرو بوده است
وی افزود: خوشبختانه در حال حاضر شرایط برای سرعت بخشیدن به روند توسعه متوازن فراهم است و همه مردم به خصوص جامعه فرهنگی کشور باید برای انتخاب مسیر و روش های صحیح توسعه کشور نهایت همکاری و همراهی را داشته باشند.
فرماندار تبریز گفت: برای اعتلای فرهنگی جامعه و احیاء تمدن نوین ایرانی اسلامی نیازمند شناخت روش های علمی، صحیح و اطلاعات دقیق هستیم که در سرشماری قسمت اعظم این اطلاعات بدست خواهد آمد.
وی ادامه داد: روش دقیق، سریع و قابل اطمینان سرشماری روش اینترنتی است و انتظار از فرهنگیان عزیز نیز فرهنگ سازی و تبیین امتیازات ثبت نام اینترنتی اطلاعات به دانش آموزان و سایر اقشار مردم می باشد.
شهرتی فر با ذکر نمونه هایی از آمارسازی های کاذب در دولت گذشته و آثار زیانبار این عمل اظهار امیدواری کرد در دولت تدبیر و امید برنامه ریزی ها و تصمیمات بر پایه اطلاعات دقیق صورت گیرد وآثار مثبت آن حصول نتایج قابل قبول برای مردم و نظام اسلامی باشد.

 

به اشتراک بگذارید :