10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ ۱۲:۵۰:۳۹
کد مطلب:  1BZKKFIc
مراسم قرائت پیام مهر با شعار پیش به سوی امنیت و آرامش;
دشمن درصدد دگرگونی تمدن ایرانی اسلامی از طریق خانواده،نظام آموزشی والگو است

معاون فرهنگی و پرورشی دستگاه تعلیم و تربیت استان آذربایجان شرقی تاکید کرد: دشمن در صدد است تا تمدن اسلامی ایران را از طریق ایجاد ناهنجاری در سه مقوله ی خانواده،الگوها و نظام آموزشی دگرگون کند که خوشبختانه هوشمندی سیستم آموزش و پرورش کشور مانع بزرگی برای تحقق این هدف دشمن است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، طاهر علمی در این آیین زحمتکشان نیروی انتظامی را تامین کننده امنیت و آرامش عنوان کرد و گفت: بحث امنیت جامعه سالم دارای سه ویژگی امنیت،جامعه سالم و جامعه ای با نعمت های فراوان و دارای چرخ اقتصادی تپنده است.

معاون فرهنگی و پرورشی دستگاه تعلیم و تربیت استان تصریح کرد: گردش چرخ اقتصادی در سایه ی امنیت و آرامش است که نیروی انتظامی با کار شبانه روزی برای تامین این سه ویژگی تلاش می کند.

وی اظهار داشت:دشمن در صدد است تا تمدن اسلامی ایران را از طریق ایجاد ناهنجاری در سه مقوله ی خانواده،الگوها و نظام آموزشی دگرگون کند که خوشبختانه هوشمندی سیستم آموزش و پرورش کشور مانع بزرگی برای تحقق این هدف دشمن است.

علمی با اشاره به اشتیاق دانش اموزان برای همکاری با پلیس،تاکید کرد: این دانش اموزان هستند که با آموزش مفید به آنها می توان بعنوان سفیران سلامت و امنیت مطالب را به خود و خانواده نیز منتقل کنند.

این مقام مسئول یادآور شد: نیروی انتظامی با وجود انسان هایی آگاه ، با نظم و متدین برای حفظ جان ،امنیت و آرامش مردم در تمام ابعاد پیش قدم است و باید این ارتباط دوستانه برای خانواده ها نیز تبیین و عملی شود.

در ادامه آیین سرهنگ علی اسمعیل پور معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی پیام مهر را با شعار پیش به سوی امنیت و آرامش قرائت کرد.

وی در پایان بیان داشت: آموزش تنها در موضوع کتاب،درس و کلاس خلاصه نمی شود و برای داشتن جامعه ای سالم که بتوان در آن با آسودگی درس خواند نیروی انتظامی خود را موظف به برقراری این مهم و اموزش باید ها و نباید ها به دانش ،موزان می داند.

این مراسم که در دبیرستان نمونه دولتی شهریار ناحیه 3 تبریز برگزار شد، از فعالان آموزشی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی تقدیر شد.

 

به اشتراک بگذارید :