2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ ۰۸:۰۵:۰۹
کد مطلب:  3JlRXUyJ
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در آیین بهره برداری از مدارس خیر ساز در ری:
نقش بزرگ خیران مدرسه‌ساز در کشور، نقشی ارزنده و اجتناب‌ناپذیر است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خیران را یکی از عناصر مهم در حوزه مدرسه‌سازی کشور دانست و از نقش آنان به عنوان نقشی اجتناب‌ناپذیر یاد کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی ادارهدکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آئین بهره‌برداری از مدرسه 10 کلاسه دوره دوم ابتدایی دکتر مینو نیک‌نیان و مدرسه 16 کلاسه دوره اول ابتدایی کاوه آهنگر با مشارکت خیرین حاج محمد سرپوشان و غلامحسین حجازی مدرسه خیرساز در ناحیه یک ری، با حضور مرتضی بانک معاون کل سرپرستی ریاست جمهوری، عبدالرضا فولادوندراد مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید هادی موجانی قمی رئیس هیأت مدیره مجمع خیران مدرسه‌ساز استان تهران در ری برگزار شد.

فولادوندراد مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در این آئین با اشاره به اینکه حدود 30 درصد از فضاهای آموزشی مدارس در شهرستان‌های استان تهران فرسوده است و نیاز به بازسازی دارد، اظهار داشت: در طول سه سال گذشته با تدابیر ارزشمند دولت تدبیر و امید و با پشتکار جدی و حمایت همه جانبه خیران محترم مدرسه‌ساز، خدمات ارزنده‌ای در این زمینه صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه در بعضی از بخش‌ها به دلیل تراکم بیش از حد جمعیتی در استان تهران، نیاز به اقدامات ویژه‌تری دیده می‌شود، افزود: نقش بزرگ خیران مدرسه‌ساز در کشور، نقشی ارزنده و اجتناب‌ناپذیر است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خیر بودن را یکی از ویژگی‌های بزرگ و مهم افرادی دانست که دلی دریایی دارند و اظهار داشت: با امنیتی که امروز در جامعه به‌وجود آمده و آرامشی که در این سال‌ها در کشور حکم‌فرماست، قطعاً خیران مدرسه‌ساز با نیتی خیر در مسیر مدرسه‌سازی قدم بر می‌دارند.

به اشتراک بگذارید :