10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ ۱۵:۵۹:۵۸
کد مطلب:  MWNzl0Fs
جلسه هم اندیشی مسئولین حراست نواحی پنجگانه تبریز؛
بابازاده: یکی از ارکان مهم تصمیم گیری اشرافیت اطلاعاتی است

جلسه هم اندیشی حراستهای نواحی پنجگانه با حضور مدیرحراست اداره کل آموزش و پرورش استان و مسئولین حراست نواحی در ناحیه پنج تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرروش استان آذربایجان شرقی به نقل ناحیه پنج تبریز، مدیر حراست آموزش و پرورش استان گفت: اساس مدیریت تصمیم گیری است و یکی از ارکان مهم تصمیم گیری اشرافیت اطلاعاتی است و اگر به موقع این اطلاعات جمع آوری نشود تاثیری نخواهد داشت.

  علی اصغر بابازاده تصریح کرد: کشور ما در دنیا در دو مقوله حرفی برای گفتن دارد که یکی امنیت و اشرافیت اطلاعاتی و دیگری سامانه موشکی است.

وی تاکید کرد:  یکی از حلقه های مفقوده در تعلیم و تربیت نداشتن تحلیل درست است اگر تحلیل درست و موشکافانه و واقع بینانه صورت بگیرد می تواند ما را در رسیدن به تصمیم گیری های صحیح یاری نماید .

مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج گفت: حراست چشم بینای اداره بوده و در رسیدن اداره به موفقیت ها و اهداف تبیین شده می تواند نقش بسزایی داشته باشد.

ستاری افزود: حراست با اشرافیت خود می تواند منافذی را که امکان خطا در آن وجود دارد را شناسایی کرده و از به وجود آمدن بحران جلو گیری نماید.

 

به اشتراک بگذارید :