10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ ۱۴:۳۹:۰۸
کد مطلب:  yAVxGEOD
مشاور بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان:
دانش آموزان دختر با کار زینبی عفاف و حجاب را به جهانیان معرفی کنند

مشاور بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با بیان اینکه موضوع فرهنگی اولین دغدغه رهبری می باشد،افزود: دانش آموزان دختر با عمل زینبی عفاف و حجاب این واجب گمشده را به جهانیان معرفی کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، نسرین پیرسمساری در همایش همیاران نماز اظهار داشت: دانش آموزان برگزیده برای امر به معروف و نهی از منکر یاور اما م حسین(ع) برای احیای واجب گمشده یعنی عفاف و حجاب هستند.
مشاور بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خاطر نشان شد: ظهر عاشورا با آن اتفاقات عظیم پیام آوری به نام زینب(س) داشت و شما دانش اموزان دختر با با هدف های متعالی به رهرو بودن این بانوی بزرگ افتخار کنید.
وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری زنان جامعه ما را بعنوان زن سوم نام برده اند،تصریح کرد: ما زنان جامعه اسلامی باید با در تمام زمینه های ورزشی،فرهنگی و سیاسی خود را بعنوان الگو به جهانیان معرفی کنیم.
پیرسمساری همیاران واقعی نماز را داشتن بصیرت دینی و ولایت پذیری عنوان کرد و افزود: امام خمینی(ره) که شرق را حیرت زده و غرب را لرزاند،زنان را در متن جامعه معرفی کردند و فرمودند: نهضت ما با الگو از کربلا مدیون زنان جامعه است.
سرپرست اسبق پردیس فرهنگیان الزهرا یادآور شد: سبک زندگی اسلامی نیاز به مطالعه و توجه جدی دارد و اگر این موضوع به درستی پیاده شود می توانیم راه زندگی سعادتمندانه را برای جهانیان ترسیم نماییم.
وی به هجمه های دشمن اشاه کرد و افزود: دشمنان اسلام و انقلاب از حمله نظامی مایوس شده اند و با تشکیل پایگاه های فکر ضد اسلامی در صدد منزوی کردن جوانان و مخصوصا زنان جامعه هستند که متاسفانه تا حدودی نیز موفق شده اند.
مشاور بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر به دانش اموزان و معلمان مطالعه و اگاهی نسبت به این گونه هجمه ها را خواستار شد.
سمساری در پایان تاکید کرد: دغدغه اصلی مقام معظم رهبری در موضوعات فرهنگی می باشد و در مراحل بعدی دغدغه ی اقتصادی و نظامی که اصل ولایت پذیری که از عاشورا نشات می گیرد همیاری ولی فقیه را می طلبد.
همایش یاوران نماز با موضوع امر به معروف و نهی از منکر پیش از ظهر امروز سه شنبه در سالن اجتماعات دبیرستان فرزانگان ناحیه 4 تبریز با حضور معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل و مشاور امور بانوان ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار شد.
 

به اشتراک بگذارید :