10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ ۱۴:۲۶:۰۹
کد مطلب:  B0D0Ezzr
مدیر کل آموزش و پرورش استان خبر داد:
350هزار دانش آموز همیار پلیس در آذربایجان شرقی

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از اعلام آمادگی 350هزار دانش آموز برای همیار پلیس خبر داد.

~~به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی صبح امروز در همایش همیاران پلیس در فرهنگسرای الغدیر تبریز، گفت:عرصه عاشورا صحنه انتخاب عزت و ذلت بود و امام حسین (ع) با آگاهی عزت را انتخاب کرد و این بزرگترین درس آزادگی و دین داری را برای ما نشان ی دهد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان در جمع دانش اموزان همیار پلیس بیان داشت: در بحث امنیت سه وضوع اهمیت زیادی دارد که مشاهده امنیت،احساس امنیت و مردمی بودن امنیت برای داشتن فردای بهتر این سه موضوع مهم است.
وی با بیان اینکه 350هزار دانش اموز بعنوان همیار پلیس آمادگی خود را اعلام کرده اند،تاکید کرد: آموزش و پرورش استان برای فرهنگ سازی  شهروند سالم بودن برنامه های ویژه ای ارائه کرده است و این روند با توجه بیشتری ادامه خواهد داشت.
پاشایی استمرار،استقرار و استقلال را سه ویژگی اساسی نظام جمهوری اسلامی برشمرد و افزود: در تمای لحظات حساس نیروی انتظامی همراه مردم بوده تا با آسودگی خاطر بتوانیم فرزندان سالم ،مومن و متهعد تربیت نماییم.
در ادامه سرهنگ میکائیلی گفت: مهم ترین ویژگی که یک معلم می تواند در فرهنگ سازی به دانش اموزان آموزش دهد،رعایت ادب و احترام است تا دانش آموزان در حوزه همیار پلیس حضور موفقی داشته باشند.
معاونت پلیس راهور استان از حضور 360هزار دانش اموز بعنوان همیار پلیس در سطح استان ابراز خرسندی نمود و افزود: با مشارکت تمامی دستگاه ها مخصوصا آموزش و پرورش فرهنگ یاران ترافیک را باید در کشور نهادینه کنیم.
 
 

به اشتراک بگذارید :