0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ ۰۸:۴۵:۰۰
کد مطلب:  XLSKEcZs
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
مسابقات ورزشی دانش آموزان باید انسجام بیشتری برگزار شود

نشست مشترك هماهنگی فعالیت های تربیت بدنی اداره كل آموزش و پرورش با اداره كل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست هم اندیشی با حضور معاونین تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش ادارات كل شهرستانهای تهران و شهرتهران و معاون ورزش اداره كل ورزش و جوانان تهران به منظور تعامل بیشتر با اداره كل ورزش و جوانان استان تهران و در راستای عملیاتی نمودن تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

محمد رحیم، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران، ضمن تشكر از برگزاری این نشست،  برگزاری چنین نشست هایی را زمینه ساز ایجاد تعامل بیشتر در اعتلای ورزش دانش آموزی و اجرای برنامه ها و همسو نمودن فعالیت های ورزشی بین دو دستگاه دانسته و گفت: مسابقات ورزشی دانش آموزان باید انسجام بیشتری در سال پیش رو برگزار شود.

وی ادامه داد: همكاری های فی مابین این دو نهاد به جهت نقش پایه ورزش دانش آموزی در هرم ورزش كشور، منشا توفیق در آینده ورزش كشور در دیگر سطوح است.

حسن محمدی، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش اداره كل شهر تهران ، خواستار حضور روسای هیئت های ورزشی هر دو استان در جلسات مجامع عمومی هیئت های استان به عنوان عضو ثابت شد.

میرزا آقابیك، معاون ورزش اداره كل ورزش و جوانان استان تهران، آمادگی همه جانبه مجموعه هیئت های ورزشی  استان و اداره كل را جهت هرگونه همكاری و هماهنگی با آموزش و پرورش در راستای استعدادیابی و  توسعه ورزش همگانی و قهرمانی اعلام و تأكید کرد: هرچه ارتباط و تعامل آموزش و پرورش و اداره كل ورزش و جوانان بیشتر شود در آینده شاهد افتخار آفرینی ورزشكاران استان در میادین داخلی و برون مرزی خواهیم بود.

شایان ذکر است در پایان این نشست مقرر شد مكاتبات لازم در خصوص تخفیف بیمه دانش آموزی و هزینه های كلاسهای مربیگری صورت گیرد و جهت عملیاتی نمودن تفاهم نامه جلسات بعدی در آینده نزدیك برگزار گردد.

به اشتراک بگذارید :