10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ ۰۹:۱۷:۵۷
کد مطلب:  0deSbTPe
طی حکمی و با امضاء وزیر;
نمایندگان روسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق آذربایجان شرقی معرفی شدند

در پی انتخابات داخلی و با حکم وزیر ، دو نماینده روسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان آذربایجان شرقی در شورای این دستگاه معرفی شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، حسن رهبرزاده گفت: با نظر به اتمام مهلت قانونی(2 ساله احکام عضویت) نمایندگان رؤسای آموزش و پرورش مناطق و نواحی در شورای آموزش و پرورش استان ، به استناد بند 8 ماده 3 قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش ، موضوع با فراخوان ثبت نام برای کاندیداتوری طی نامه کتبیبه به رؤسای کلیه مناطق و نواحی ارسال شد.

رییس اداره مدارس غیردولتی و مشارکتهای مردمی اداره کل افزود: پس از اتمام مهلت 14 نفر از رؤسای محترم اعلام کاندیداتوری کردند. موضوع طی نامه ای به مدیر کل محترم ایفاد و ایشان جهت بررسی و اعلام نظر به شورای معاونین ارجاع دادند.

وی تصریح کرد: در اولین جلسه شورای معاونین استان موضوع مطرح و 4 نفر از رؤسای کاندیدا به نام های حیدر پورسلیمان(مدیر ناحیه1) ،علیرضا ستاری(مدیر ناحیه5)، اسفندیار صادقی(مدیر میانه) و یعقوب فرهنگ(رئیس تیکمه داش) برای انجام انتخابات و تعیین 2 نفر نماینده معرفی شدند.

رهبر زاده اظهار داشت: در ادامه فرایند انتخابات بصورت رأی کتبی و محرمانه توسط اداره محترم حراست انجام و پس از وصول رأی کلیه رؤسای محترم و احصاء آراء ، دو نفر از رؤساء به نام های : علیرضا ستاری(مدیر ناحیه5) و اسفندیار صادقی(مدیر میانه)با رأی بالا انتخاب و طی نامه ای موضوع جهت صدور احکام جدید با امضاء وزیر محترم به وزارت خانه ارسال شد.

به اشتراک بگذارید :