28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۲ ۱۰:۲۱:۳۲
کد مطلب:  IZtAEd7m
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان:
جشن عاطفه ها نماد نوع دوستی و انسان دوستی است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در مراسم جشن عاطفه ها که در دبیرستان حکمت برگزار شد گفت: جشن عاطفه ها نماد نوع دوستی و انسان دوستی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و نیروی انتظامی  اظهار داشت : هدف از برگزاری جشن عاطفه ها ترویج فرهنگ انفاق، صدقه، احسان و نهادینه کردن این موضوع بین نونهالان و نوجوانان دانست.

وی اقزود: جشن عاطفه ها، جشن دینی و ملی کشور است که با هدف حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند در مهرماه هرسال برگزار می شود و این جشن ها حس انسان دوستی دانش آموزان را تقویت می کند.

بنار ادامه داد :از اهداف دیگر برگزاری جشن عاطفه ها تربیت عاطفی، ایجاد حس نیکوکاری و نوع دوستی دانش آموزان است که بتوانند به صورت عملی، کمک به هم نوع خود را آموزش ببینند و برگزاری چنین جشن هایی دانش آموزان را به کار خیر و خیرخواهی تشویق کرده که در خودسازی انسان ها نقش مهمی دارد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد : احسان و نیکوکاری ازصفات الهی و سفارش ائمه اطهار(ع) است وجشن عاطفه ها نماد نوع دوستی و انسان دوستی است .

 

به اشتراک بگذارید :